Vyhledat
  • Tím Diferenté

Garden párty - tie najlepšie zážitky dodané od Cateringu Diferenté

Ahojte milí priatelia,


tohto roku sme sa s našou stále mladou cateringovou spoločnosťou pustili do akcií, na ktoré sme sa dlho tešili – Garden párty.


Prišli sme na to, že je to tip akcie, ktorý nám veľmi vyhovuje a hostia boli veľmi spokojní. Preto sme sa rozhodli napísať aspoň pár viet o tomto type akcie.


... určite si viete predstaviť, respektíve vybaviť chvíle, kedy popíjate chladené pivečko a pochutnávate si na grilovaných rebierkach pri západe slnka. Opekáte domácu klobásku s cibuľou a smejete sa so svojou rodinou a priateľmi. Je podvečer, ohník horí, drevo príjemne praská. Sem tam odbehnete ku grilu, kde si regulujete teplotu, aby sa Vám mäsko zbytočne nepripálilo. Cestou vyberiete biele víno z vedra s vodou, kde sa akurát vychladilo a pokračujete v smiechu, debatách, jedení a popíjaní ...


Už ste si to dotvorili sami a nemusíme pokračovať. Kto by takúto atmosféru nemal rád ?

Jednoducho – vydarená grilovačka.


Vieme o tom svoje.

V poslednej hektickej dobe však ľudia majú menej času a síl na prípravu takejto BBQ akcie. Chcú sa venovať hosťom, nie stáť pred grilom, umývať nádoby a taniere, alebo opekať klobásu nad ohňom.


Nie každého to tak veľmi baví a nie každý má na to dostatok energie.


Preto sa začali cateringové služby využívať aj na takéto typy akcií. Aj my aj naši konkurenti sme sa do toho pustili s veľkou chuťou.


Hostia majú dobrú náladu a my si spolu s nimi môžeme užívať príjemnú a uvoľnenú atmosféru v ich pekných záhradách.


Ako to prebieha ?


Vy nám poviete Vašu predstavu, my Vám dáme ponuku podľa Vašich požiadaviek.

Privezieme si stan, stoly, grily, chladiaci pult, ostatný inventár,..., ktorý potrebujeme. Pre Vás zabezpečíme stany, sedenie, stand by stoly, taniere, príbor, ak je nutné aj obsluhu, ..., čokoľvek o čo by ste mali záujem Vám pripravíme a začíname.


Náš kuchár griluje Vami zvolené mäso a zeleninu. Niektoré druhy jedál, šalátov a prílohy Vám pripravíme vopred. Naša obsluha Vám načapuje chladené pivo, alebo kofolu. Po jedlo si môžete prísť rovno ku grilu, alebo Vás radi obslúžime.


Vy si len užívate voľnosť a pohodu a my sa staráme, aby bolo všetko nachystané.

Po akcii všetko upratujeme, umývame a odpadky vynášame za Vás.

Radi vidíme spokojných zákazníkov, ktorí si vychutnajú fantastické jedlo v okruhu svojich známych a nestarajú sa o nič.


Viete si to predstaviť ?


Mini hamburgre, šaláty, rezne od Cateringu Diferenté


Ďakujeme za Vašu priazeň túto letnú sezónu a ozvite sa nám tú budúcu, ak by ste chceli zorganizovať super grilovačku s našou pomocou.


P.S.: Na našej facebookovej stránke o chvíľu spustíme aj súťaž na 20% zľavu z celkovej sumy za prípravu Garden párty. Vyžrebujeme troch z Vás, ktorí budú mať na zľavu nárok, prípadne túto zľavu budú môcť darovať známemu. Ak Vás vyberieme spojíme sa s Vami a vyberiete si ľubovoľný termín na rok 2020.


Nezabudnite sa do tejto súťaže zapojiť, bude to naozaj stáť za to.


P.S. 2: Ak túto zľavu na Garden párty nevyužijete, ani ju nikomu nedarujete, ostane Vám na iné produkty a služby od našej spoločnosti. Môžete ju využiť kedykoľvek budete potrebovať.


Tím Diferenté

59 zobrazení0 komentář

© 2020 Diferenté